Zarabiaj na swoich starych ubraniach.

W Twojej szafie jest pełno starych ubrań, których już nie chcesz bo wyszły z mody? Dlaczego nie zarobić na nich pieniędzy?

“Jak?” Słyszę, że pytasz. Czytaj na moim przyjacielu … czytaj dalej.

Sprzedaj.

Kiedy mówimy, że możesz zdobyć pieniądze na ubrania, nie mówimy o tysiącach – to nie sprawi, że będziesz milionerem. Ale używać starego powiedzenia “wygląd po grosze i funtów będzie dbać o siebie.” Istnieje wiele sposobów na sprzedaż starych ubrań. Istnieje staroświecka sprzedaż butów na samochód, eBay, a nawet upcykling, to zależy od tego, ile wysiłku chcesz wykonać.

Gumtre.

Jeśli nie chcesz dużo wysiłku, toGumtree idzie naprzód. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto, zrobić zdjęcie przedmiotu i opublikować. Następnie zaczekaj, aż oferty zostaną wprowadzone.

eBay.

Aby sprzedawać przedmioty w serwisie eBay, musisz utworzyć konto dla sprzedawców i konto PayPal, aby otrzymać zapłatę za swoje produkty. Następnie musisz zrobić zdjęcie tego, co sprzedajesz i napisać opis. Bądź tak szczery, jak tylko możesz o przedmiot; jeśli są jakieś ślady lub dziury, musisz nie tylko wymienić te, ale robić zdjęcia, aby ludzie mogli je zobaczyć. Zaoszczędzi ci to później. Ustaw cenę wywoławczą dla swojego przedmiotu i nie ma Cię. Nie zapomnij uwzględnić kosztów opakowania w cenie wywoławczej i starannie zapakować produkty.

Allegro.Dodaj komentarz