Prezenty na Dzień Ojca.

Klasyczny tata.

Wyjątkowe prezenty dla taty są świetne, ale to nie znaczy, że klasyka się skończyła. Pokaż nam tatę, który nie potrzebuje skarpet! Dzień Ojca jest dobrym pretekstem do wypowiedzenia się na temat nowości (zwłaszcza jeśli mają o nich prawdę!) Albo kubek przypomni mu o tobie za każdym razem, gdy będzie miał filiżankę.

Tata Foodie.

Jeśli twój tata często znajduje się w kuchni, to moździerz i tłuczek oznacza, że ​​mogą eksperymentować z miksowaniem przypraw. Jeśli jest bardziej fanem na wynos, to koło do pizzy jest doskonałym dodatkiem do kolekcji gadżetów kuchennych. Jednak dla niektórych ojców gotowanie ogranicza się do grilla, więc poszukaj jakichś narzędzi, które pomogą mu przygotować burgery. Ewentualnie, jeśli kocha jedzenie, ale nie lubi gotować, możesz zrobić z niego specjalne ciasto na herbatę.

DIY Tata.

Mężczyźni mogą uwielbiać narzędzia i majsterkowanie, ale kiedy stają się tatą, ich umiejętności zręcznościowe zostają wzniesione na nowy poziom. Mógł wyprostować każdą półkę w domu, ale to nie znaczy, że nie mógł zrobić z nową skrzynką narzędziową lub narzędziami. Sprytne gadżety magnetyczne są czymś nieco innym, a także gwarantują, że tata już nigdy nie straci ostatniego gwoździa w paczce.

Sportowy tat.

Nawet jeśli stracił zwyczaj regularnego ćwiczenia, nowy sprzęt może być właśnie tym, co zainspiruje go do ponownego uruchomienia. Fitness trackery są obecnie bardzo wściekłe i są świetnym motywatorem, aby zobaczyć, jak daleko biegasz podczas sesji lub ustalania osobistych celów fitness. Jeśli tata nie potrzebuje zachęty niż butelka do shakerów, aby pomóc w odżywianiu, może być doceniona, a wszyscy rowerzyści potrzebują zapasów do napraw terenowych.

Tata ogrodnik.

Jeśli twój tata uwielbia spędzać czas na powietrzu i jest dumny ze swojego ogrodu, to coś, co zaspokoi jego zielone palce, jest prawdopodobnie drogą do zrobienia. Kocha swój trawnik? Potem przynieś mu coś, co sprawi, że trawa stanie się bardziej zielona. Rozwijaj swój własny jest teraz bardzo popularny i na pewno doceni akcesoria, które pomogą rozwinąć się fasolom lub utrzymają mrozoodporność. Wytwarzanie własnego zestawu stanowi idealny prezent, jeśli nie masz ogrodu, ale on chce uprawiać najgorętsze chili na świecie.

Dobrze zadbany tata.

Jeśli chodzi o “męskie zapachy”, w ostatnim czasie nastąpiła zmiana. Istnieje wiele pielęgnacyjnych produktów na prezenty dla zadbanego taty. Od szamponów z brodą po żele pod prysznic, które są przeznaczone do użycia po treningu, a nawet torby do przechowywania wszystkiego. Balsamy po goleniu to świetny pomysł dla taty couch potato, który chce wyglądać jak najlepiej, ale jest nieco leniwy w pielęgnacji skóry. Jeśli czujesz się wyjątkowo przebiegły, możesz zrobić sobie własną wodę pop w fantazyjnej butelce, aby była wyjątkowa.Dodaj komentarz